REGISTRERTE LAG FOR LIL FOTBALL 2017


Oppdatert 02.05.17

Liste i PDF format.

ÅrgangFunksjonNavnTelefonE-post

Gutter/Jenter 2010

Hovedtrener

Ching-Ha Nham

99 04 29 36

chin.nham@gmail.com

Gutter/Jenter 2010

Ass. Trener

Trond Håkon Steen Haugen

90 57 12 00

thhaug1@gmail.com

Gutter/Jenter 2010

Ass. Trener

Anders Larsen

95 04 73 94

anders.larsen@kruse-smith.no

Gutter/Jenter 2010

Ass. Trener 

Martin Aanesland

95 75 80 99

maanesland@yahoo.no

Gutter/Jenter 2010

Ass. Trener

Tonje Mathisen

95 70 61 87

tonjemathisen83@gmail.com

Gutter/Jenter 2010

Lagleder

Ching-Ha Nham

99 04 29 36

chin.nham@gmail.com

Gutter/Jenter 2010

Foreldrekontakt

Silje Ramse

95 72 32 01

silje.ramse@gmail.com

Gutter/Jenter 2010

Foreldrekontakt

Lene Brovig Olsen

99 31 52 03

leneolsen133@hotmail.com

Gutter/Jenter 2009

Hovedtrener

Håvard Dahl

48 21 53 70 

havard.dahl@sshf.no

Gutter/Jenter 2009

Hovedtrener

Ingrid Liv Helling

90 63 00  73

ingrid.liv.helling@gmail.com

Gutter/Jenter 2009

Hovedtrener

Lene Mathilde Gundersen

90793070

lenemathilde@gmail.com

Gutter/Jenter 2009

Ass. Trener

Espen Ellefsen

90544722

jazzespen@hotmail.com

Gutter/Jenter 2009

Ass. Trener

Emil Evnum

90197290

emil.evnum@gmail.com

Gutter/Jenter 2009

Ass. Trener

Atle Leibsland

99153821

atleleibsland@gmail.com

Gutter/Jenter 2009

Ass. Trener 

Hege Gregersen

98054923

hege.gregersen@gmail.com

Gutter/Jenter 2009

Ass. Trener 

Tor Jørgen Danielsen

97121279

tor.j.danielsen@gmail.com

Gutter/Jenter 2009

Ass. Trener 

Tor Kristian Borgi

46918740

tborgi@gmail.com

Gutter/Jenter 2009

Lagleder

Håvard Dahl

48 21 53 70 

havard.dahl@sshf.no

Gutter/Jenter 2009

Foreldrekontakt

Sissel Haabesland

48002575

sissel.haabesland@online.no

Gutter/Jenter 2009

Foreldrekontakt

Heidi Helling

47 41 37 48

hellingint@gmail.com

Jenter 2008 - som 2007





Gutter 2008

Hovedtrener

Trygve Mikkelsen

45 41 00 15

trygvem@gmail.com

Gutter 2008

Ass. Trener

Håvard Omdal

97 55 99 14 

haheomd@online.no

Gutter 2008

Lagleder

Trygve Mikkelsen

45 41 00 15

trygvem@gmail.com

Gutter 2008

Foreldrekontakt

Inger-Johanne Danielsen

94 51 29 60

ingerjd@gmail.com

Jenter 2007

Hovedtrener

Tor Berthelsen

41 62 48 36 

torberthelsen@hotmail.com

Jenter 2007

Ass. Trener

Kjetil Granli

93 82 22 40

kjetil.granli@gmail.com

Jenter 2007

Ass. Trener

Trond Håkon Steen Haugen

90 57 12 00

thhaug1@gmail.com

Jenter 2007

Ass. Trener

Frank Øystein Gregersen



Jenter 2007

Foreldrekontakt

Tina Sørensen

98 08 98 13

tinasor38@gmail.com

Gutter 2007

Kontaktperson alle lag

Rune Håland

46 62 04 92

rune.haaland@one.skanska.no

Gutter 2007

Hovedtrener lag 1

Håkon Aanesen

99 08 09 08 

hkon81@gmail.com

Gutter 2007

Ass. trener lag 1

Ruben Lossius

46 83 74 34

ruben.gjelstad.lossius@gmail.com

Gutter 2007

Hovedtrener lag 2

Leif Magne Andersen

93 04 52 32

le-mag@online.no

Gutter 2007

Ass. trener lag 2

Rune Håland

46 62 04 92

rune.haaland@one.skanska.no

Gutter 2007

Ass. trener lag 2

John Edvin Berg

91727406

john.berg@nov.com

Gutter 2007

Hovedtrener lag 3

Jens Anders Risvand

90 79 43 76

jar@sangereid.no

Gutter 2007

Hovedtrener lag 4

Johan Olav Fossli

90 73 98 24

joffenfossli@gmail.com

Gutter 2007

Ass.trener lag 4

Johan Jørgen Fossli

48 88 15 40

jojofos@gmail.com

Gutter 2007

Foreldrekontakt lag 1

Mariann Ohrvik

48 12 79 04

mariann.ohrvik@hotmail.com

Gutter 2007

Foreldrekontakt lag 2

Marianne Githmark

95 22 00 61

mgw82@hotmail.com

Gutter 2007

Foreldrekontakt lag 3 og 4

Frode Skjerli

91871391

frode.skjerli@gmail.com

Jenter 2006

Hovedtrener

Syvert Gulbrandsen

91140194

Syvert.gulbrandsen@nov.com

Jenter 2006

Ass. Trener

Kari-Anne Væting

41809562

Kristine.veting@hotmail.com

Jenter 2006

Ass. Trener

Vibeke Moltu Sagebakken

97768874

haheomd@online.no

Jenter 2006

Lagleder

Syvert Gulbrandsen

91140194

Syvert.gulbrandsen@nov.com

Jenter 2006

Foreldrekontakt

Kari-Anne Væting

41809562

Kristine.veting@hotmail.com

Gutter 2006

Hovedtrener

Erik. H.Skjelanger

95 05 82 87

eskjelan@broadpark.no

Gutter 2006

Ass. Trener

Tore Danielsen

47 48 77 82

tore.danielsen@gmail.com

Gutter 2006

Ass. Trener

Eivind Javnes

90 25 02 80

eivind.javnes@gmail.com

Gutter 2006

Ass. Trener

Christian Nordbach

93 44 79 06 

cnordbach@gmail.com

Gutter 2006

Ass. Trener

Stine Eiksund

91 52 39 43

stinefe@gmail.com

Gutter 2006

Lagleder

Tord Yttedahl

91 36 96 57

tytter@online.no

Gutter 2006

Foreldrekontakt

Lotte Marie Mjåland

90 55 77 41

lotte.mjaland@gmail.com


Jenter 2005

Hovedtrener

Henning Hægeland

90 05 02 46

hhaegel@online.no

Jenter 2005

Ass. Trener

Øyvind Hegle

93 24 80 77

Oyvind.hegle@elproffen.no

Jenter 2005

Lagleder

Hilde Hægeland

40 09 19 25

dehil@online.no

Jenter 2005

Foreldrekontakt

Hilde Hægeland

40 09 19 25

dehil@online.no

Gutter 2005

Hovedtrener

Espen Ekse-Gundersen

91 37 93 92

espen.gundersen@lillesand.kommune.no

Gutter 2005

Ass. Trener

Rune Teinaas

97 58 13 86

runet@sg-as.no 

Gutter 2005

Ass. Trener

Tore Engelsen

95 52 61 36

ten@imdi.no

Gutter 2005

Lagleder

Erik Hjemdal

90 67 82 41

erik@kbaad.no

Gutter 2005

Foreldrekontakt

Preben Lunde

99336500

preben@lhinvest.no

Jenter 2004

Hovedtrener

Terje Pedersen

98 84 79 24

terje.pedersen@nkom.no

Jenter 2004

Ass. Trener

Jørgen Thygesen

48 25 01 13

jorgen.thygesen@outlook.com

Jenter 2004

Lagleder

Hilde Falnæs Skuggevik

90 85 02 54

hilde@skuggevik.org

Jenter 2004

Foreldrekontakt

Christene Friis Ribe



Gutter 2004

Hovedtrener

Terje Roland

97 42 29 95

terjerol@broadpark.no

Gutter 2004

Ass. Trener

Robin Cummings

45 96 81 10

robin.cummings82@gmail.com

Gutter 2004

Ass. Trener

Bjørn Egil Berntsen

91 66 46 27

bebmalerfirma@yahoo.no

Gutter 2004

Lagleder

Merethe Westberg Cummings

92 83 40 20

merethe.w.cummings@gmail.com

Gutter 2004

Lagleder

Silje Leiro Benestvedt

90 89 67 16 

benestvedtsl@gmail.com

Gutter 2004

Foreldrekontakt

Rikke Karlsen

48 27 69 71

rikkekarlsen@yahoo.no

Gutter 2004

Foreldrekontakt

Birte Kittelsen

92 09 57 09

birtez@msn.com

Jenter 2003

Hovedtrener

Svein Berntsen

97 16 84 62

storbern@online.no

Jenter 2003

Ass. Trener

Tor Egil Olsen

41 20 85 92

toregil43@gmail.com

Jenter 2003

Ass. Trener

Arve Bækkelund

97 11 69 49

arve.bekkelund@mac.com

Jenter 2003

Lagleder

Arve Bækkelund

97 11 69 49

arve.bekkelund@mac.com

Jenter 2003

Foreldrekontakt

Geir Lauritzen

48 23 71 86

geirlauritzen@gmail.com

Gutter 2003

Hovedtrener

Geir Håkon Opheim

48 23 93 62

geir.opheim@nov.com

Gutter 2003

Ass. Trener

Vemund Blix Andresen

46 94 48 86

vedmundand@hotmail.no

Gutter 2003

Lagleder

Geir Håkon Opheim

48 23 93 62

geir.opheim@nov.com

Gutter 2003

Foreldrekontakt

Jarle Jortveit

99 45 70 14

jarle.jortveit@gmail.com

Jenter 2001/2002 (16+)

Hovedtrener

Arnt Gunnar Hårstad

95 70 70 07

arntgh@gmail.com

Jenter 2001/2002 (16+)

Ass. Trener

Morten Westberg

410 80 456

morten.westberg@hotmail.com

Jenter 2001/2002 (16+)

Ass. Trener

Lars Paauw

477 08 981

lars.paauw@gmail.com

Jenter 2001/2002 (16+)

Lagleder

Knut Rune Jahnsen

466 98 329

knutrjahnsen@hotmail.com

Jenter 2001/2002 (16+)

Foreldrekontakt

Tor Nordanger

902 12 676

nordanger65@hotmail.com

Jenter 2001/2002 (16+)

Koordinator NC

Siv Strigen

93 44 15 75

siv.strigen@gmail.com

Gutter 2001/2002 

(15)

Trener

Hugo Nilsen

47 60 38 17

h-nilsen@hotmail.com

Gutter 2001/2002 

(15)

Ass. Trener

Rune Håland

46 62 04 92

rune.haaland@one.skanska.no

Gutter 2001/2002 

(15)

Ass. Trener

Thor Espen Haus

92 09 29 35

Thorhaus75@gmail.com;

Gutter 2001/2002 

(15)

Ass. Trener

Jørgen Sundsvold

48 09 95 56

jorsun@ae.no;

Gutter 2001/2002 

(15)

Ass. Trener

Dag Kåre Breimoen


dag.kare.breimoen@mhwirth.com; dagkare@gmail.com

Gutter 2001/2002 

(15)

Lagleder

Jørgen Sundsvold

48 09 95 56

jorsun@ae.no;

Gutter 2001/2002 

(15)

Foreldrekontakt




Gutter 98/88/00 (Junior)

Hovedtrener

Øyvind Væting

90 57 29 82

kristine.veting@hotmail.com

Gutter 98/88/00 (Junior)

Trener

Kai Noan Nilsen

90 01 00 54

post@bstj.no

Gutter 98/88/00 (Junior)

Trener

Markus Markussen

48 07 77 06

marcus_bertmann@hotmail.com


Gutter 98/88/00 (Junior)

Trener

Rune Håkedal

91 79 15 10

rune.haakedal@saint-gobain.com

Gutter 98/88/00 (Junior)

Trener

Kåre Ivar Ohrvik

90759520

ki.ohrvik@gmail.com

Gutter 98/88/00 (Junior)

Lagleder/ trener

Heikki Erling Systad

90 91 28 21

heikki@itek.no

Damer A-lag (11er)

Hovedtrener

Vidar Nordhaug

95739040

vnorhaug@hotmail.com

Damer A-lag (11er)

Ass. Trener

Ida Kristin Totsås

48146655

idatotsaas@gmail.com

Damer A-lag (11er)

Lagleder

Anne-Lill Karlsen

99455753

Annelill88@gmail.com

Damer B-lag (7er)

Hovedtrener

Torbjørn Røiland

90511843

tobba1982@gmail.com

Damer B-lag (7er)

Ass. Trener

Nina Kornbrekke

99325048

juhu85@hotmail.com

Damer B-lag (7er)

Lagleder

Torbjørn Røiland

90511843

tobba1982@gmail.com

Herrer A-lag

Hovedtrener




Herrer A-lag

Ass. Trener




Herrer A-lag

Kontaktperson

Øyvind Mellem

99 37 75 69

omellem@hotmail.com

Herrer B-lag

Hovedtrener

Eirik Haatveit Jensen

90 56 98 10

eirikhjenssen@gmail.com

Herrer B-lag

Ass. Trener

Jonny Gunnufsen

46 44 47 66

jonny.gunnufsen@lillesand.kommune.no

Herrer B-lag

Ass. Trener

Andre Didriksen

93 29 03 24

didrik7@hotmail.com

Herrer B-lag

Lagleder

Eirik Haatveit Jensen

90 56 98 10

eirikhjenssen@gmail.com

Veteran/ M49

Trener

Geir Tjelta

92 21 10 87

geir.tjelta@gmail.com

Veteran/ M49

Lagleder

Geir Tjelta

92 21 10 87

geir.tjelta@gmail.com


Levert av IdrettenOnline