Bestenoteringer

BESTENOTERINGER LIL SVØMMEGRUPPE FRA 2002-2017

Junior kortbane pr september 2017

 ØvelseJenterTidÅr GutterTidÅr
25 friAnne Kristine Storvold14.502013*Jonathan Nordhammer12.562009*
50 friAnne Kristine Storvold29.032015
Robin Thodin26.222014
100 friAnne Kristine Storvold1.04.552015
Jonathan Nordhammer59.452009
200 friEmma Johanne R Jensen2.20.592015
Ole Marius R Jensen2.08.672015
400 friEnna Johanne R. Jensen4.50.232015
Ole Marius R Jensen4.20.342015
800 friEmma Johanne R Jensen9.58.212015
Ole Marius R Jensen10.02.852014
1500 friEmma Johanne R Jensen19.29.162015
Ole Marius R Jensen18.43.262014









25 brystCathrine Emilie Fagge17.152017*Jan Thomas Dolsvåg18.062012*
50 brystTiril Fredrikke R Jensen36.652010
Robin Thodin33.462014
100 brystCathrine Emilie Fagge1.21.162017
Ole Marius R Jensen1.12.332014
200 brystCathrine Emilie Fagge2.51.882017
Ole Marius R Jensen2.30.932015









25 ryggAnne Kristine Storvold17.252014*Jonathan Nordhammer15.792009*
50 ryggEmma Johanne R Jensen33.302015
Robin Thodin30.312014
100 ryggEmma Johanne R Jensen1.13.322014
Ole Marius R Jensen1.05.782014
200 ryggCathrine Emilie Fagge2.29.942017
Ole Marius R Jensen2.18.402014









25 btflTiril Fredrikke R Jensen15.002010*Odd-Torjus R Jensen13.632012*
50 btflMaren Heimsæter30.992015
Robin Thodin27.732014
100 btflEmma Johanne R Jensen1.08.582015
Ole Marius R Jensen1.05.212015
200 btflAnne Kristine Storvold2.42.192015
Øystein Riiser2.35.401988









100 IMCathrine Emilie Fagge1.11.422017
Robin Thodin1.05.452014
200 IMEmma Johanne R Jensen2.35.672015
Ole Marius R Jensen2.15.542015
400 IMAnne Kristine Storvold5.45.122013*Ole Marius R Jensen5.20.202014









* rekruttstevne/klubbstevne – ikke offisiell tid.


Pr. september 2017

Tider oppnådd fra før 1997 er i liten grad tilgjengelige

– dersom noen har oversikt over tider som burde være på listen ber vi dere ta kontakt!

BESTENOTERINGER LIL SVØMMEGRUPPE FRA 1997-2017

Senior kortbane pr september 2017

ØvelseJenterTidÅr*GutterTidÅr*
25 friAnne Kristine Storvold14.502013JJonathan Nordhammer12.562009J
50 friBente Rist27.761998MRobin Thodin26.222014J
100 friBente Rist1.00.181998MJonathan Nordhammer59.452009J
200 friEmma Johanne R Jensen2.20.592015JOle Marius R Jensen2.08.672015J
400 friBente Rist4.48.801997MOle Marius R Jensen4.20.342015J
800 friEmma Johanne R Jensen9.58,212015JOle Marius R Jensen10.02.852014J
1500 friEmma Johanne R Jensen19.29.162015JOle Marius R Jensen18.43.262014J









25 brystCathrine Emilie Fagge17.152017J*Jan Thomas Dolsvåg18.062012J
50 brystTiril Fredrikke R Jensen36.652010JRobin Palm30.602015J
100 brystCathrine Emilie Fagge1.21.162017JOle Marius R Jensen1.12.332014J
200 brystCathrine Emilie Fagge2.51.882017JOle Marius R Jensen2.30.932015J









25 ryggAnne Kristine Storvold17.252014JOdd-Torjus Rist Jensen14.782013S
50 ryggBente Rist32.701998MRobin Thodin30.312014J
100 ryggBente Rist1.09.801997MOle Marius R Jensen1.05.782014J
200 ryggCathrine Emilie Fagge2.29.942017JOle Marius R Jensen2.18.402014J









25 btflTiril Fredrikke R Jensen15.002010JOdd-Torjus R Jensen13.632012J
50 btflBente Rist29.361998MRobin THodin27.732014J
100 btflEmma Johanne R Jensen1.11.782015JOle Marius R Jensen1.05.212015J
200 btflAnne Kristine Storvold3.00.592014JØystein Riiser2.35.401988J









100 IMBente Rist1.09.361998MRobin Palm1.03.302015J
200 IMEmma Johanne R Jensen2.35.672015MOle Marius R Jensen2.15.542015J
400 IMSissel Andersen5.20.501998MOle Marius R Jensen5.20.202014J
* J = junior, S = senior, M = masters

BESTENOTERINGER LIL SVØMMEGRUPPE FRA 1997-2017

SENIOR LANGBANE pr september 2017

ØvelseJenterTidÅr*GutterTidÅr*
25 fri







50 friAnne Kristine Storvold29.672015JOle Marius R Jensen27.692015J
100 friAnne Kristine Storvold1.05.832015JOle Marius R Jensen59.952015J
200 friKathrine Kristiansen2.23.972017JOle Marius R Jensen2.12.832015J
400 friKathrine Kristiansen5.01.252017JOle Marius R Jensen4.31.902015J
800 fri Emma Johanne R Jensen 10.38.772015J



1500 fri Emma Johanne R Jensen 20.09.032015J












25 bryst —


 —


50 brystTiril Fredrikke R Jensen37.932010JOle Marius R Jensen34.712015J
100 brystTiril Fredrikke R Jensen1.23.682010JOle Marius R Jensen1.13.492015J
200 brystHeidi Eftestøl3.15.292015JOle Marius R Jensen2.42.632015J









25 rygg —






50 ryggEmma Johanne R Jensen35.592015JOle Marius R Jensen32.182015J
100 ryggCathrine Emilie Fagge1.10.922017JOle Marius R Jensen1.09.952015J
200 ryggCathrine Emilie Fagge2.39.982017JOle Marius R Jensen2.27.082014J









25 btfl —


 —


50 btflEmma Johanne R Jensen31.402016JOle Marius R Jensen29.102015J
100 btflEmma Johanne R Jensen1.10.492016JOle Marius R Jensen1.05.092015J
200 btflEmma Johanne R Jensen2.43.51 2016J Ole Einar Ueland2.37.142016 J









100 IM —-


 —


200 IMCathrine Emilie Fagge2.40.242017JOle Marius R Jensen2.23.142015J
400 IMIne Emilie R Jensen6.06.052011JOle Marius R Jensen5.07.602015J
* J = junior, S = senior, M = masters


Levert av IdrettenOnline